kozak_pravdorub (kozak_pravdorub) wrote in helpukraine,
kozak_pravdorub
kozak_pravdorub
helpukraine

Ты не пройдешь! Ну...без спросу не пройдешь

Україна домоглася від ПАРЄ заборони євродепутатам відвідувати Крим і зону АТО без попереднього узгодження з київською владою. Таким чином фактично була введена монополія на інформацію.

Адже, по суті, раніше представники Європарламенту могли відвідати непідконтрольні Україні регіони щоб оцінити різні аспекти життя населення, дотримання законності, прав людини та іншого та сформувати власну думку, не засновану на офіційній інформації, що надається Україною. Судячи з усього, офіційна та фактична версії того, що відбувається на Донбасі та у Криму булу двома великими різницями. Настільки великими, що треба було ввести кримінальну відповідальність для посадовців ЄС, які вирішили вирушити до ЛДНР чи Криму. Для того, щоб це зробити, тепер необхідно отримати дозвіл в Києві. Немає сумнівів у тому, що такі дозволи видаватимуться. Але виключно "потрібним" людям для ретрансляції необхідної медіа-картинки.

Самим же українцям Крим байдужий. Настільки, що до Верховної Ради внесено на розгляд законопроект за авторством Віктора Балоги про кримінальну відповідальність за невизнання Криму окупованою частиною України. Отже, питання "Чий Крим" тепер може стати питанням якщо не на мільйон, то на кілька років.

Залишилося тільки вживити кожному українцеві в мізки (у кого вони ще залишилися) приймач для прийому трансляції "думок правильного українця". Загалом, ласкаво просимо на Залюднений острів.

[Перевод на русский]Украина добилась от ПАСЕ запрета евродепутатам посещать Крым и зону АТО без предварительного согласования с киевскими властями. Таким образом фактически была введена монополия на информацию.

Ведь, по сути, раньше представители Европарламента могли посетить неподконтрольные Украине регионы чтобы оценить различные аспекты жизни населения, соблюдение законности, прав человека и прочего, и сформировать собственное мнение, не основанное на официальной информации, предоставляемой Украиной. Судя по всему, официальная и фактическая версии происходящего на Донбассе и в Крыму были двумя большими разницами. Настолько большими, что потребовалось ввести уголовную ответственность для чиновников ЕС, решивших отправиться в ЛДНР или Крым. Для того, чтобы это сделать теперь необходимо получить разрешение в Киеве. Нет сомнений в том, что такие разрешения будут выдаваться. Но исключительно "нужным" людям для ретрансляции необходимой медиа-картинки.

Самим же украинцам Крым безразличен. Настолько, что в Верховную Раду внесен на рассмотрение законопроект за авторством Виктора Балоги об уголовной ответственности за непризнание Крыма оккупированной частью Украины. Так что вопрос "Чей Крым" теперь может стать вопросом если не на миллион, то на несколько лет.

Осталось только вживить каждому украинцу в мозг (у кого они еще остались) приемник для приема трансляции "мыслей правильного украинца". В общем, добро пожаловать на Обитаемый остров.


Tags: сми, суть времени
Subscribe

Buy for 10 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments